Počet inzerátů
450
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 901 m², Újezd u Brna
15 500 000 Kč
(17 203 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
901 m²
Prodej činžovního domu 901 m², Újezd u Brna
15 500 000 Kč
(17 203 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
901 m²
Prodej obchodního prostoru 214 m², Brno - Husovice
12 858 000 Kč
(60 084 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
214 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
9 750 000 Kč
(114 706 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 4+kk 123 m², Brno - Žebětín
13 600 000 Kč
(110 569 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
123 m²
Prodej obchodního prostoru 99 m², Rousínov
7 500 000 Kč
(75 758 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
99 m²
Prodej bytu 3+kk 139 m², Brno
info v RK
Typ
byty 3+kk
Plocha
139 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Brno
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 300 000 Kč
(108 955 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 175 m², Brno - Žebětín
8 750 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
175 m²
33
34
35
36
37