Počet inzerátů
446
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 6 455 m², Blažovice
19 990 000 Kč
(3 097 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
6 455 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
7 807 250 Kč
(100 093 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
5 863 725 Kč
(104 709 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej činžovního domu 3 138 m², Pozořice
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
3 138 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
9 495 000 Kč
(35 966 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
264 m²
Prodej skladu 1 271 m², Lanžhot
5 999 999 Kč
(4 721 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 271 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 145 m², Prušánky
9 595 000 Kč
(66 172 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
145 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 321 m², Milotice
13 999 999 Kč
(43 614 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
321 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno-Tuřany
8 790 000 Kč
(115 658 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
2
3
4
5
6