Počet inzerátů
449
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 108 m², Brno - Obřany
17 990 000 Kč
(166 574 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
108 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 144 m², Hlohovec
12 800 000 Kč
(88 889 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
144 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 241 m², Jevišovka
10 350 000 Kč
(42 946 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
241 m²
Prodej obchodního prostoru 400 m², Brno - Holásky
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
400 m²
Prodej činžovního domu 248 m², Šanov
17 530 000 Kč
(70 685 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
248 m²
Prodej činžovního domu 281 m², Bulhary
13 500 000 Kč
(48 043 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
281 m²
Prodej skladu 374 m², Kuřim
rezervováno
Typ
sklady
Plocha
374 m²
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
190 m²
Prodej obchodního prostoru 391 m², Veselí nad Moravou
12 990 000 Kč
(33 223 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
391 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 391 m², Veselí nad Moravou
12 990 000 Kč
(33 223 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
391 m²
28
29
30
31
32