Počet inzerátů
446
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 63 m², Brno - Maloměřice
9 990 000 Kč
(158 571 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²
Prodej obchodního prostoru 46 m², Brno
2 990 000 Kč
(65 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
46 m²
Prodej obchodního prostoru 2 000 m², Hodonín
30 000 000 Kč
(15 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 000 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Čebín
22 000 000 Kč
(44 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
479 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
479 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
479 m²
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka
10 900 000 Kč
(57 368 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
190 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Brno - Maloměřice
3 680 000 Kč
(147 200 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m², Znojmo
3 700 000 Kč
(86 047 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
43 m²
9
10
11
12
13