Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Pronájem bytu 3+kk 109 m², Olomouc - Holice
26 520 Kč za měsíc
(2 920 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
109 m²
Pronájem bytu 2+kk 73 m², Olomouc - Holice
21 540 Kč za měsíc
(3 541 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Pronájem bytu 2+kk 63 m², Olomouc - Holice
16 830 Kč za měsíc
(3 206 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Pronájem bytu 3+kk 73 m², Olomouc - Holice
18 510 Kč za měsíc
(3 043 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Pronájem bytu 2+kk 73 m², Olomouc - Holice
19 260 Kč za měsíc
(3 166 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Pronájem bytu 2+kk 63 m², Olomouc - Holice
16 830 Kč za měsíc
(3 206 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Pronájem bytu 2+kk 65 m², Olomouc - Holice
21 540 Kč za měsíc
(3 977 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Pronájem bytu 2+kk 65 m², Olomouc - Holice
17 190 Kč za měsíc
(3 174 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
29
30
31
32
33