Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
32 897 756 Kč
(249 225 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Dejvice
11 832 000 Kč
(211 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky
5 990 000 Kč
(110 926 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky
7 460 000 Kč
(114 769 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m², Tišnov
9 842 800 Kč
(134 833 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Tišnov
10 245 500 Kč
(136 607 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Zábrdovice
7 100 000 Kč
(151 064 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m², Brno - Zábrdovice
6 990 000 Kč
(110 952 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Brno - Zábrdovice
7 400 000 Kč
(125 424 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
4 890 000 Kč
(90 556 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
28
29
30
31
32