Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 81 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(141 852 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(122 838 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Pronájem bytu 1+kk 28 m², Brno - Komárov
18 900 Kč za měsíc
(8 100 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
5 142 000 Kč
(171 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
5 042 000 Kč
(168 067 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
12 080 000 Kč
(110 826 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
9 222 000 Kč
(67 809 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
136 m²
17
18
19
20
21