Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Vysočany
10 400 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany
13 900 000 Kč
(217 188 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
10 100 000 Kč
(177 193 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vysočany
13 500 000 Kč
(201 493 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
14 100 000 Kč
(195 833 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 400 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
13 480 000 Kč
(187 222 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 4+kk 115 m², Brno - Žebětín
15 120 000 Kč
(131 478 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
115 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
11 600 000 Kč
(128 889 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
90 m²
Prodej bytu 4+kk 136 m², Brno-Tuřany
10 890 000 Kč
(80 074 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
136 m²
16
17
18
19
20