Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 427 997 Kč
(118 207 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 2+kk 182 m², Ostravice
6 995 200 Kč
(38 435 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
182 m²
Prodej bytu 3+kk 139 m², Ostravice
6 999 000 Kč
(50 353 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
139 m²
Prodej bytu 2+kk 325 m², Ostravice
7 432 000 Kč
(22 868 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
325 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(102 159 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
88 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
3 975 000 Kč
(113 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
5 450 000 Kč
(102 830 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Brno - Zábrdovice
6 360 000 Kč
(141 333 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
12
13
14
15
16