Počet inzerátů
643
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
17 830 000 Kč
(212 262 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
16 300 000 Kč
(226 389 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Brno
11 500 000 Kč
(121 053 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Pronájem bytu 1+kk 41 m², Olomouc - Holice
12 750 Kč za měsíc
(3 732 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín
7 982 600 Kč
(295 652 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín
19 571 431 Kč
(268 102 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha
6 887 707 Kč
(286 988 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Karlín
11 603 600 Kč
(276 276 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Žižkov
6 230 689 Kč
(207 690 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Brno - Ponava
16 990 Kč za měsíc
(5 228 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
1
2
3
4
5