Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník
18 970 000 Kč
(206 196 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
92 m²
Pronájem bytu 1+kk 27 m², Havířov-Šumbark - Havířov - Šumbark
6 300 Kč za měsíc
(2 800 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Pronájem bytu 2+kk 58 m², Praha - Bubeneč
31 900 Kč za měsíc
(6 600 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Hloubětín
6 334 534 Kč
(180 987 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
14 995 515 Kč
(142 814 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
12 630 757 Kč
(164 036 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
77 m²
Prodej rodinného domu 118 m², Brno-Ivanovice
13 900 000 Kč
(117 797 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
118 m²
Prodej rodinného domu 118 m², Brno-Ivanovice
13 900 000 Kč
(117 797 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
118 m²
Prodej rodinného domu 118 m², Brno-Ivanovice
13 900 000 Kč
(117 797 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
118 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m², Brno - Obřany
17 990 000 Kč
(166 574 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
108 m²
41
42
43
44
45