Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
9 390 000 Kč
(173 889 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
35 830 000 Kč
(229 679 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
156 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
13 180 000 Kč
(227 241 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 480 000 Kč
(234 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
11 250 000 Kč
(234 375 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
12 930 000 Kč
(222 931 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 130 000 Kč
(227 143 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
10 480 000 Kč
(227 826 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
12 870 000 Kč
(221 897 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 120 000 Kč
(226 939 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
37
38
39
40
41