Okres Blansko

Počet inzerátů 48

Řadit podle:
Pronájem skladu 243 m², Šebrov-Kateřina - Šebrov
Pronájem skladu 243 m², Šebrov-Kateřina - Šebrov
Pronájem skladu 243 m², Šebrov-Kateřina - Šebrov

Pronájem skladu 243 m², Šebrov-Kateřina - Šebrov

25 000 Kč za měsíc (1 235 Kč za m²/rok)
  • Typ sklady
  • Plocha 243 m²
Prodej výrobního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
Prodej výrobního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
Prodej výrobního prostoru 245 m², Lhota Rapotina

Prodej výrobního prostoru 245 m², Lhota Rapotina

4 490 000 Kč (18 327 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 245 m²
Prodej obchodního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
Prodej obchodního prostoru 245 m², Lhota Rapotina
Prodej obchodního prostoru 245 m², Lhota Rapotina

Prodej obchodního prostoru 245 m², Lhota Rapotina

4 490 000 Kč (18 327 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 245 m²
Pronájem skladu 50 m², Blansko
Pronájem skladu 50 m², Blansko
Pronájem skladu 50 m², Blansko

Pronájem skladu 50 m², Blansko

6 800 Kč za měsíc (1 632 Kč za m²/rok)
  • Typ sklady
  • Plocha 50 m²
Pronájem skladu 102 m², Blansko
Pronájem skladu 102 m², Blansko
Pronájem skladu 102 m², Blansko

Pronájem skladu 102 m², Blansko

16 000 Kč za měsíc (1 882 Kč za m²/rok)
  • Typ sklady
  • Plocha 102 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 763 m², Kunštát
Prodej nemovitosti pro ubytování 763 m², Kunštát
Prodej nemovitosti pro ubytování 763 m², Kunštát

Prodej nemovitosti pro ubytování 763 m², Kunštát

22 500 000 Kč (29 489 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 763 m²
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka

Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka

5 320 000 Kč (87 213 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 61 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka

Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka

6 800 000 Kč (121 429 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice

Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice

12 900 000 Kč (15 468 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 834 m²
Pronájem obchodního prostoru 203 m², Blansko
Pronájem obchodního prostoru 203 m², Blansko
Pronájem obchodního prostoru 203 m², Blansko

Pronájem obchodního prostoru 203 m², Blansko

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 203 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt