Počet inzerátů
26
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 38 m², Rakovník I
8 000 Kč za měsíc
(2 526 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
38 m²
Pronájem skladu 7 855 m², Nové Strašecí
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 855 m²
Pronájem skladu 670 m², Krupá
info v RK
Typ
sklady
Plocha
670 m²
Pronájem skladu 2 000 m², Rakovník
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 000 m²
Pronájem skladu 80 m², Hořesedly
6 000 Kč za měsíc
(900 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
80 m²
Pronájem skladu 200 m², Hořesedly
8 000 Kč za měsíc
(480 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem skladu 400 m², Hořesedly
16 000 Kč za měsíc
(480 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
400 m²
Pronájem skladu 140 m², Hořesedly
14 000 Kč za měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
140 m²
Pronájem výrobního prostoru 101 m², Krupá
24 900 Kč za měsíc
(2 958 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
101 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 850 m², Kroučová
2 850 000 Kč
(3 353 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
850 m²
1
2
3