Pronájem Ordinace Kopřivnice 56 m2

Pronájem Ordinace Kopřivnice 56 m2
  • Adresa Štefánikova 1612/2a, Kopřivnice
  • Ev. č. RT1018-09539067
  • Typ ordinace
  • Plocha 56 m²

12 500 Kč za měsíc

 

Ordinace pro lékaře s výtahem v centru Kopřivnice

Nabízíme vás skvělou příležitost k pronájmu moderní lékařské ordinace přímo nad lékárnou v srdci Kopřivnice. Tato prostorná ordinace v 1. patře nabízí komfortní a kvalitní pracovní prostředí pro lékaře a zdravotní sestřičku.

Ordinace o rozloze 36 m2 nabízí dvě samostatné místnosti, z nichž jedna slouží pro lékaře a druhá pro zdravotní sestřičku. Dále jsou k dispozici společné prostory o rozloze cca 40 m2, čekárnu pro pacienty a dámské a pánské toalety. Tyto prostory jsou sdíleny s další ordinací.

Tato ordinace nenabízí pouze profesionální pracovní prostředí, ale i výhodnou polohu přímo nad lékárnou a je v blízkosti dalších důležitých míst v Kopřivnici.

Přívětivý pracovní prostor je klimatizován, což zajišťuje komfort pro pacienty, ale hlavně pro personál i v parných letních dnech.

Měsíční nájem je 12 500 Kč + 2 500 Kč na služby ( voda, elektřina, topení a úklid všech prostor). Vytápění je na elektřinu a je zajištěna výhodná elektrická sazba pro tento způsob vytápění.

V současné době ordinaci provozuje praktický lékař. V případě, že jste praktický lékař je zde možnost se dohodnout na převzetí agendy praktického lékaře.

Nemovitost je kvalitně zateplena a je úsporná na energie. Energetický štítek se nyní zpracovává. Do doby zpracování energetického štítku se ze zákona uvádí kategorie G.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieOrdinace
LokalitaŠtefánikova 1612/2a, Kopřivnice
OkresNový Jičín
Plocha užitná56 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Datum nastěhování1. prosinec 2023
Bezbariérovýano
Výtahano