Počet inzerátů
8 442
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 290 m², Poběžovice
11 737 000 Kč
(40 472 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
290 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
Pronájem obchodního prostoru 55 m², Ostrava-Jih
21 000 Kč za měsíc
(4 582 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
55 m²
Prodej restaurace 292 m², Seč
9 990 000 Kč
(34 212 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
292 m²
Pronájem kanceláře 20 m², Český Těšín
5 700 Kč za měsíc
(3 420 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
20 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 700 m², Chodov
24 999 000 Kč
(9 259 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 700 m²
Pronájem kanceláře 16 m², Zlín
4 950 Kč za měsíc
(3 713 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
Prodej činžovního domu 1 152 m², Rokytnice v Orlických horách
19 875 245 Kč
(17 253 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 152 m²
Pronájem kanceláře 247 m², Ústí nad Labem-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
247 m²
Pronájem obchodního prostoru 168 m², Praha 6
71 900 Kč za měsíc
(5 136 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
168 m²
1
2
3
4
5