Pronájem obchodních prostor, Lipník nad Bečvou.

Pronájem obchodních prostor, Lipník nad Bečvou.
  • Adresa Hranická 1132/20, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou I-Město
  • Ev. č. RT1014-13349025
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 512 m²

60 000 Kč za měsíc

 

Nabízíme k pronájmu budovu občanské vybavenosti, která je umístěná v zástavbě bytových domů v Lipníku nad Bečvou naproti vojenským kasárnám nabízí užitnou plochu 512 m2.

Budova je rozdělena na dvě části, každá se samostatným vchodem. V jedné části o výměře cca 80 m2 bylo řeznictví se skladem a nákladovou zásobovací rampou. Druhá část se samostatným vchodem z ulice a druhým vchodem ze zásobovací rampy nabízí velkorysý prostor o výměře přes 400 m2, který je rozdělen příčkami a jednoduše jej lze upravit dle potřeb budoucího nájemníka. V prostoru nechybí sociální zázemí a šatny pro zaměstnance a dámské a pánské toalety pro návštěvníky. Poslední využití tohoto prostoru byla restaurace a dříve prodejna potravin. Díky své prostorné dispozici lze tento prostor využít ideálně právě na prodejnu potravin, řeznictví, pekárnu, vinotéku či sídlo firmy s podnikovou prodejnou a další dle Vašich potřeb a preferencí.
Prostor je volný od 1.4.2024.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a my Vám rádi sdělíme více informací a případně se s Vámi rádi uvidíme na osobní prohlídce.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieObchodní prostory
LokalitaHranická 1132/20, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou I-Město
OkresPřerov
Plocha užitná512 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní