Počet inzerátů
8 479
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 150 m², Nejdek
5 150 000 Kč
(34 333 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
150 m²
Prodej výrobního prostoru 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
900 m²
Prodej výrobního prostoru 308 m², Vroutek
2 455 000 Kč
(7 971 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
308 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Karlovy Vary
25 750 000 Kč
(36 786 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Prodej obchodního prostoru 900 m², Hřibiny-Ledská
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
900 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 024 m², Stradouň
12 990 000 Kč
(12 686 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 024 m²
Prodej komerční nemovitosti 300 m², Libiš
15 000 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
2 399 000 Kč
(4 798 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Prodej činžovního domu 410 m², Prostějov
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
410 m²
Prodej činžovního domu 136 m², Ostrava - Slezská Ostrava
3 800 000 Kč
(27 941 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
136 m²
1
2
3
4
5