Počet inzerátů
8 412
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 2 100 m², Rumburk 3-Dolní Křečany
29 880 000 Kč
(14 229 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
2 100 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Jihlava
160 Kč za m²/měsíc
(1 920 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Prodej skladu 275 m², Praha
400 000 Kč
(1 455 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
275 m²
Pronájem výrobního prostoru 497 m², Mladá Boleslav
90 000 Kč za měsíc
(2 173 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
497 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 409 m², Pernink
15 500 000 Kč
(37 897 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
409 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 320 m², Dolní Branná
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
320 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Pronájem kanceláře 34 m², Hradec Králové - Pražské Předměstí
250 Kč za m²/měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
34 m²
Pronájem obchodního prostoru 68 m², Velké Meziříčí
9 900 Kč za měsíc
(1 747 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
68 m²
Prodej činžovního domu 312 m², Mnichovice
16 100 000 Kč
(51 603 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
312 m²
1
2
3
4
5