Počet inzerátů
8 447
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 29 m², Liberec III-Jeřáb
4 990 Kč za měsíc
(2 065 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
29 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej výrobního prostoru 453 m², Dubenec
9 900 000 Kč
(21 854 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
453 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Pronájem kanceláře 29 m², Louny
4 990 Kč za měsíc
(2 065 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
29 m²
Pronájem kanceláře 30 m², Opava (nečleněná část města)
10 000 Kč za měsíc
(4 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
30 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
8 720 000 Kč
(117 838 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
8 094 000 Kč
(110 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Prodej kanceláře 616 m², Praha - Nusle
48 990 000 Kč
(79 529 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
616 m²
Pronájem komerční nemovitosti 372 m², Brno - Veveří
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
372 m²
1
2
3
4
5