Počet inzerátů
8 401
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 200 m², Zlatníky-Hodkovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 37 m², Brno - Veveří
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
37 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
3 183 579 Kč
(113 699 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 324 380 Kč
(98 281 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 12 205 m², Mariánské Lázně
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
12 205 m²
Prodej komerční nemovitosti 360 m², Malšín
7 900 000 Kč
(21 944 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
360 m²
Pronájem výrobního prostoru 291 m², Kladno - Kročehlavy
200 Kč za m²/měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
291 m²
Prodej rodinného domu 104 m², Slaný - Netovice
10 730 000 Kč
(103 173 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
Prodej rodinného domu 162 m², Slaný - Netovice
12 987 675 Kč
(80 171 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
162 m²
Pronájem skladu 46 m², Brno
info v RK
Typ
sklady
Plocha
46 m²
1
2
3
4
5