Prodej restaurace 28 m², Rokycany
- Adresa Rokycany - Nové Město
- Ev. č. RT1609-942459
- Typ restaurace
- Plocha 28 m²
621 000 Kč (22 179 Kč za m²)
cena je bez DPH
Prodej restaurace, stravování, 28 m², Rokycany
Předmětem prodeje je postoupení nájemní smlouvy na pronájem odpočívky v Km 62,1 vlevo a dále stavba bez čísla popisného a evidenčního ze způsobem využití stavba technického vybavení a je možná rekolaudace na gastronomii (bistro, stánek s občerstvením....). Kontaktujte makléřky ohledně prohlídky.
Mimořádně nehospodárná G
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Restaurace |
| Lokalita | Rokycany - Nové Město |
| Okres | Rokycany |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 28 m² |
| Počet podlaží | 1 |
| Podlaží umístění | 1. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Přízemní |
| Umístění objektu | Okraj obce |
| Zařízený | Částečně |
| Bezbariérový | ne |
| Míst k parkování | 10 |
| Parkování | Ano |
| Výtah | ne |
| Doprava | Silnice |
| Voda | Dálkový vodovod |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |