Počet inzerátů
110
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej restaurace 168 m², Petřvald
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
168 m²
Prodej restaurace 180 m², Sviadnov
4 490 000 Kč
(24 944 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
180 m²
Prodej restaurace 680 m², Kadaň
9 290 000 Kč
(13 662 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
680 m²
Prodej restaurace 50 m², Česká Skalice
390 000 Kč
(7 800 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
50 m²
Prodej restaurace 616 m², Mariánské Lázně
18 900 000 Kč
(30 682 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
616 m²
Prodej restaurace 360 m², Slezské Rudoltice
7 800 000 Kč
(21 667 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
360 m²
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba
2 490 000 Kč
(21 466 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
116 m²
Prodej restaurace 640 m², Želízy
10 500 000 Kč
(16 406 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
640 m²
Prodej restaurace 122 m², Praha - Žižkov
9 990 000 Kč
(81 885 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
122 m²
Prodej restaurace 407 m², Prostějov
20 200 000 Kč
(49 631 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
407 m²
1
2
3
4
5