Počet inzerátů
8 478
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 670 m², Staré Křečany
30 000 000 Kč
(17 964 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 670 m²
Prodej kanceláře 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
53 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej výrobního prostoru 762 m², Merklín
7 800 000 Kč
(10 236 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
762 m²
Prodej činžovního domu 500 m², Nová Role
19 790 000 Kč
(39 580 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
500 m²
Prodej obchodního prostoru 98 m², Chrastava
1 100 000 Kč
(11 224 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
98 m²
Prodej obchodního prostoru 511 m², Příbram
13 990 000 Kč
(27 378 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
511 m²
Prodej výrobního prostoru 150 m², Nejdek
5 150 000 Kč
(34 333 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
150 m²
Prodej výrobního prostoru 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
900 m²
Prodej výrobního prostoru 308 m², Vroutek
2 455 000 Kč
(7 971 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
308 m²
1
2
3
4
5