Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 12596 m2 -

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 12596 m2 -
  • Adresa Vratimov
  • Ev. č. RT1131-00010
  • Typ pozemky pro komerční výstavbu
  • Plocha 12 596 m²

1 850 Kč za m²

bez DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízíme vám komerční parcelu v atraktivní průmyslové lokalitě na ulici Mourová ve Vratimově.

Tato parcela je momentálně využívána jako Recyklační areál Vratimov, jenž slouží jako skladová a manipulační plocha pro nakládání s odpady a stavebním materiálem. Roční kapacita dosahuje 30 tisíc tun. Na pozemku je vybudováno vsakovací zařízení a odlučovač ropných látek.

Momentálně probíhá příprava pro výstavbu zabudované váhy o rozměrech 3 x 18 metrů pro nákladní vozidla do 60 tun. Pozemek disponuje elektrickou přípojkou a přípojkou vody. Kamerový systém a příjezdová brána jsou již vystavěny.

V areálu se nachází územně schválena buňka, která je momentálně využívána jako zázemí provozovny. Dále má pozemek schválené koordinované stanovisko k výstavbě haly, která má sloužit k administrativním a skladovacím účelům. V ní je plánováno umístění zařízení na třídění a zpracování drobných stavebních odpadů. Hala může být využívána také jako čistě skladovací nebo výrobní prostory. Její velikost činí 18 x 60 metrů včetně kompletního zázemí ( plánováno pro vlastní zázemí 50 % na 50 % pro možný pronájem - zrcadlově řešeno ) .

Příjezd na parcelu je zajištěn po obecní panelové komunikaci. Aktuálně probíhá územní řízení o plánované elektrifikaci vlakové tratě, v rámci které bude provedena rekonstrukce povrchu s tlakovou kanalizací a asfaltovým povrchem.

Pokud máte zájem o tuto komerční parcelu, rádi vám poskytneme další informace. Navíc je možné po dohodě odstranit protihlukové valy v areálu.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaVratimov
OkresOstrava-město
Plocha pozemku12.596 m²
ZástavbaPrůmyslová
KomunikaceBetonová, Zpevněná
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
OdpadVeřejná kanalizace

Podobné nemovitosti