Prodej pozemky pro bydlení, 1 001 m2 - Nelahozeves

Prodej pozemky pro bydlení, 1 001 m2 - Nelahozeves
  • Adresa U Dvora, Nelahozeves
  • Ev. č. RT1144-00001
  • Typ pozemky pro bydlení
  • Plocha 1 001 m²

3 990 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

 

Mírně svažitý pozemek s nerušeným výhledem do okolní krajiny o celkové ploše 1.001 m2 určený k výstavě solitérního rodinného domu se nachází v klidné obci Lešany u Nelahozevsi v okrese Mělník, 3 km severozápadně od Kralup nad Vltavou.

Pozemek se nachází dle Územního plánu v ploše – smíšené obytné. Na pozemku lze stavět objekty s max. výškou 3NP, zastavěná plocha stavbou je max. 15%, poměr budovy 1:1,5, střecha budovy bez vikýřů. V příjezdové šotolinové cestě je nyní uložena pouze splašková kanalizace, napojovací body na vodovod, plynovod a elektrickou energii jsou do 50 m od hrany pozemku (viz situace). Obec nyní soutěží realizaci příjezdové cesty k pozemku (změna ze šotolinového povrchu), realizace přípojek v silnici není dle vedení obce problém, nebo je možné je provést v krajním zeleném pásu mezi nově vybudovanou silnicí a pozemkem.

Obec se rozkládá 3 kilometry severozápadně od Kralup nad Vltavou, kde se k dispozici veškerá občanská vybavenost jako MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázium, sportovní hala, plavecký bazén, poliklinika, supermarkety. Obec má na Kralupy spojení ve formě BUS. Dostupnost autem na hranici Prahy je po dálnici D8 do 20 minut.

Údaje k nemovitosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaU Dvora, Nelahozeves
OkresMělník
Plocha pozemku1.001 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceŠotolina
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Podobné nemovitosti