Počet inzerátů
8 407
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
Pronájem kanceláře 95 m², Zlín
23 990 Kč za měsíc
(3 030 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
95 m²
Pronájem skladu 8 000 m², Zeleneč - Mstětice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
8 000 m²
Pronájem kanceláře 87 m², Brno - Slatina
29 500 Kč za měsíc
(4 069 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
87 m²
Prodej obchodního prostoru 6 m², Nový Jičín
380 000 Kč
(63 333 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
6 m²
Pronájem specifického pozemku 13 m², Přerov
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
13 m²
Pronájem specifického pozemku 495 m², Přerov
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
495 m²
Pronájem specifického pozemku 6 628 m², Praha
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
6 628 m²
Prodej výrobního prostoru 8 650 m², Aš
info v RK
Typ
výroba
Plocha
8 650 m²
Prodej apartmánu 108 m², Znojmo
9 990 000 Kč
(92 500 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
108 m²
1
2
3
4
5