Počet inzerátů
8 476
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 4 001 m², Veselí nad Lužnicí
21 990 000 Kč
(5 496 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
4 001 m²
Pronájem skladu 120 m², Hrádek
13 000 Kč za měsíc
(1 300 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
120 m²
Prodej obchodního prostoru 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
53 m²
Prodej obchodního prostoru 92 m², Staříč
5 290 000 Kč
(57 500 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
92 m²
Prodej restaurace 524 m², Toužim
3 490 000 Kč
(6 660 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
524 m²
Pronájem kanceláře 28 m², Domažlice
3 400 Kč za měsíc
(1 457 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
28 m²
Prodej restaurace 210 m², Tisá
4 500 000 Kč
(21 429 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
210 m²
Prodej obchodního prostoru 240 m², Ústí nad Labem-Neštěmice
8 399 000 Kč
(34 996 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
240 m²
Prodej kanceláře 114 m², Praha 5, Smíchov
12 900 000 Kč
(113 158 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
114 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 670 m², Staré Křečany
30 000 000 Kč
(17 964 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 670 m²
1
2
3
4
5