Prodej obchodního prostoru 280 m², Miskovice
- Adresa Miskovice 105, Miskovice
- Ev. č. RT1609-943076
- Typ obchodní prostory
- Plocha 280 m²
6 900 000 Kč (24 643 Kč za m²)
Prodej provozní plochy, 280 m², Miskovice u Kutné Hory
Prodej provozní plochy v obci Miskovice u Kutné Hory, umístěné na okraji obce. Cihlová stavba v dobrém stavu s 1 nadzemním a 1 podzemním podlažím, vhodná pro vybudování autoservisu se zázemím a možností bydlení po rekolaudaci a rekonstrukci budovy na bydlení. Součástí prodeje je velká hala o 94 m², užitná plocha cca 280 m², na pozemku o rozloze cca 1 500 m². Objekt nabízí variabilní využití – dílna, autoservis, sklad, garáž nebo zemědělské zázemí. Vhodné pro podnikatele hledající provozní prostor s možností úprav. Pro více informací a prohlídku nás kontaktujte. S financováním rádi zdarma pomůžeme.
Mimořádně nehospodárná G
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Obchodní prostory |
| Lokalita | Miskovice 105, Miskovice |
| Okres | Kutná Hora |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 280 m² |
| Plocha pozemku | 1.229 m² |
| Počet podlaží | 2 |
| Podlaží umístění | 1. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Smíšená |
| Typ domu | Přízemní |
| Umístění objektu | Okraj obce |
| Zařízený | Ne |
| Bezbariérový | ne |
| Parkování | Ano |
| Garáž | Ano |
| Výtah | ne |
| Doprava | Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Studna |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Topné těleso | Krbová kamna |