Prodej obchodního prostoru 210 m², Měrunice
- Adresa Měrunice 1, Měrunice
- Ev. č. RT1609-942755
- Typ obchodní prostory
- Plocha 210 m²
6 320 000 Kč (30 095 Kč za m²)
Prodej obchod a služby, 210 m², Měrunice
Prodej zajetého obchodu s potravinami a smíšeným zbožím v centru obce Měrunice o užitné ploše 210 m². Nemovitost je v dobrém stavu, bez nutných zásadních oprav. K obchodu náleží hned několik skladů a vjezd do dvora, kde je rampa pro vykládání zboží. Obchod leží u hlavní silnice s dobrou viditelností pro klientelu. Prodej obchodu je včetně veškerého vybavení. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře 7 dní v týdnu.
Mimořádně nehospodárná G
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Obchodní prostory |
| Lokalita | Měrunice 1, Měrunice |
| Okres | Teplice |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 210 m² |
| Počet podlaží | 1 |
| Podlaží umístění | 1. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Smíšená |
| Typ domu | Přízemní |
| Umístění objektu | Centrum obce |
| Zařízený | Ano |
| Bezbariérový | ne |
| Míst k parkování | 1 |
| Výtah | ne |
| Doprava | Autobus |