Prodej obchodního prostoru 100 m², Kutná Hora-Vnitřní Město
- Adresa Vocelova, Kutná Hora-Vnitřní Město
- Ev. č. RT1232-00181
- Typ obchodní prostory
- Plocha 100 m²
1 230 000 Kč (12 300 Kč za m²)
včetně provize, právního a hypotečního servisu
Podnikatelské prostory v suterénu domu
Nebytová jednotka situovaná v suterénu víceúčelového domu v blízkosti historického centra města. Jednotka je v katastru nemovitostí vedena jako „jiný nebytový prostor“ dle zákona č. 72/1994 Sb., o vlastnictví bytů.
Nebytový prostor o užitné ploše 99,7 m² byl zkolaudován v roce 2000 jako vzorkovna oken, dveří a dalších truhlářských výrobků.
Jednotka je napojena na veškeré inženýrské sítě, její součástí je vlastní sociální zázemí. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Přímý vstup z ulice zajišťuje skvělou dostupnost pro veřejnost.
Tato nabídka představuje zajímavou příležitost pro podnikatele, investory nebo firmy hledající komerční prostory u centra města.
Velmi nehospodárná F
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Obchodní prostory |
| Lokalita | Vocelova, Kutná Hora-Vnitřní Město |
| Okres | Kutná Hora |
| Užitná plocha | 100 m² |
| Počet podlaží | 4 |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Smíšená |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Řadový |
| Zástavba | Obchodní a obytná |
| Voda | Dálkový vodovod |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Plynový kotel |