Prodej nemovitosti pro ubytování 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov

  • Adresa Skrýchov u Malšic 3
  • Ev. č. RT1582-2849
  • Typ ubytování
  • Plocha 726 m²

21 900 000 Kč (30 165 Kč za m²)

cena je k jednání, včetně provize

 

Prodej, zemědělská usedlost, 9337m2, hospoda, Dudov

Prodej statku v jihočeské vesničce jménem Dudov, ležící mezi městy Tábor a Bechyně. Na celkové ploše 9337m2. Klidná poloha a vybavení statkuvyhovuje malým skupinám nebo rodinám s dětmi. Celková kapacita statku jsou čtyři apartmány pro 4-6 osob, celkem pro 22 osob + 4 postýlky pro děti. K dispozici je i byt o velikosti 2+1 v druhé budově. Hospoda, velká prosklená terasa s posezením, rozlehlá stodola, byt s obrovskou garáží na autobus.

Apartmány jsou vybaveny kuchyní, dvěma ložnicemi a jeden apartmán jednou ložnicí, obývacím pokojem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bidetem, WC a sprchovým koutem. V kuchyni je k dispozici myčka na nádobí, veškeré kuchyňské vybavení (elektrický sporák, trouba), rychlovarná konvice, kávovar a chladnička. Celý apartmán je vkusně vybaven dřevěným nábytkem, v některých místnostech je dřevěný strop. Při špatném počasí je možnost využití společných prostor naproti ubytování, kde se nachází nejen venkovní posezen 40 míst, ale i prosklená terasa, zahrádka 17 míst a hospůdka 26 míst.
Velká stodola poskytuje možnost dalšího rozšíření kapacity ubytování či na jiné podnikání. Pozemek 6379 m2 lze využít na chov koní, či oveček.
V areálu je velká garáž na autobus s bytem 1+1, včetně sociálního zařízení.
Lze využívat travnatou plochu, stolní tenis a venkovní bazén (průměr 7,8 x 3,8 m, hloubka 1,2 m), dětské pískoviště, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Parkování je zajištěno na parkovišti statku.