Počet inzerátů
8 445
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 374 m², Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice
15 550 000 Kč
(41 578 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
374 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Kladno
5 900 000 Kč
(115 686 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno
9 398 362 Kč
(98 930 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Pronájem obchodního prostoru 43 m², Liberec II-Nové Město
10 900 Kč za měsíc
(3 042 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
43 m²
Prodej výrobního prostoru 631 m², Kladno
23 990 000 Kč
(38 019 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
631 m²
Prodej obchodního prostoru 159 m², Chomutov
5 302 500 Kč
(33 349 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
159 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba
2 490 000 Kč
(21 466 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
116 m²
Prodej restaurace 640 m², Želízy
10 500 000 Kč
(16 406 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
640 m²
1
2
3
4
5