Nemovitosti

Počet inzerátů 8 414

Řadit podle:
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany

Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany

13 400 000 Kč (148 889 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany

Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany

11 600 000 Kč (128 889 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 90 m²
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň

Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 5 119 m²
Pronájem skladu 2 036 m², Plzeň
Pronájem skladu 2 036 m², Plzeň
Pronájem skladu 2 036 m², Plzeň

Pronájem skladu 2 036 m², Plzeň

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 2 036 m²
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň

Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 5 119 m²
Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou
Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou
Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou

Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou

13 900 000 Kč (34 750 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 400 m²
Prodej činžovního domu 519 m², Dolní Habartice
Prodej činžovního domu 519 m², Dolní Habartice
Prodej činžovního domu 519 m², Dolní Habartice

Prodej činžovního domu 519 m², Dolní Habartice

8 222 000 Kč (15 842 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 519 m²
Prodej restaurace 150 m², Lety
Prodej restaurace 150 m², Lety
Prodej restaurace 150 m², Lety

Prodej restaurace 150 m², Lety

16 990 000 Kč (113 267 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 150 m²
Prodej obchodního prostoru 470 m², Troubky
Prodej obchodního prostoru 470 m², Troubky
Prodej obchodního prostoru 470 m², Troubky

Prodej obchodního prostoru 470 m², Troubky

15 500 000 Kč (32 979 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 470 m²
Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice
Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice
Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice

Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 700 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt