Počet inzerátů
8 422
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 165 m², Brno-Tuřany
20 900 000 Kč
(126 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
165 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 819 m², Zlín - Štípa
27 300 000 Kč
(33 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
819 m²
Prodej rodinného domu 103 m², Brno-Tuřany
14 600 000 Kč
(141 748 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
103 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(122 936 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Prodej rodinného domu 111 m², Brno-Tuřany
15 500 000 Kč
(139 640 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
111 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(141 852 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(122 838 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej obchodního prostoru 700 m², Orlová - Město
3 900 000 Kč
(5 571 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
700 m²
Pronájem bytu 1+kk 37 m², Praha - Vršovice
17 470 Kč za měsíc
(5 666 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Pronájem kanceláře 160 m², Praha - Vršovice
61 200 Kč za měsíc
(4 590 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
160 m²
1
2
3
4
5