Počet inzerátů
165
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 999 000 Kč
(110 383 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 899 000 Kč
(109 734 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 699 000 Kč
(114 929 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 479 000 Kč
(113 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 199 000 Kč
(111 682 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Pronájem skladu 2 600 m², Jeneč
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 600 m²
Pronájem skladu 750 m², Tuchoměřice
dohodou
Typ
sklady
Plocha
750 m²
Pronájem obchodního prostoru 289 m², Jesenice
89 000 Kč za měsíc
(3 696 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
289 m²
Pronájem skladu 200 m², Zlatníky-Hodkovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem skladu 11 155 m², Rudná
dohodou
Typ
sklady
Plocha
11 155 m²
3
4
5
6
7