Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 91 m², Praha - Smíchov
38 220 Kč za měsíc
(5 040 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
91 m²
Pronájem kanceláře 89 m², Praha - Hostivař
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
89 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha
5 897 955 Kč
(173 469 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej garážového stání 14 m², Praha - Satalice
550 000 Kč
(39 286 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
Prodej specifické nemovitosti 14 m², Praha - Satalice
330 000 Kč
(23 571 Kč za m²)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
14 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha
5 793 028 Kč
(175 546 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha
5 467 589 Kč
(170 862 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Pronájem kanceláře 82 m², Praha 1
45 000 Kč za měsíc
(6 585 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
82 m²
Pronájem komerční nemovitosti 25 m², Praha 4
39 000 Kč za měsíc
(18 720 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
25 m²
Pronájem obchodního prostoru 25 m², Praha 4
39 000 Kč za měsíc
(18 720 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
25 m²
7
8
9
10
11