Počet inzerátů
1 419
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Hloubětín
7 999 070 Kč
(150 926 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Pronájem obchodního prostoru 85 m², Praha - Žižkov
34 000 Kč za měsíc
(4 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
85 m²
Prodej kanceláře 125 m², Praha 6, Střešovice
12 500 000 Kč
(100 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
125 m²
Pronájem kanceláře 424 m², Praha - Nové Město
10 EUR za m²/měsíc
(120 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
424 m²
Pronájem kanceláře 292 m², Praha - Nové Město
12,50 EUR za m²/měsíc
(150 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
292 m²
Pronájem kanceláře 131 m², Praha - Nové Město
12,50 EUR za m²/měsíc
(150 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
131 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 90 m², Praha - Prosek
11 490 000 Kč
(127 667 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
90 m²
Prodej apartmánu 90 m², Praha - Černý Most
14 490 000 Kč
(161 000 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
90 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady
8 900 000 Kč
(150 847 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Praha - Vinohrady
info v RK
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
49
50
51
52
53