Počet inzerátů
1 419
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem skladu 5 116 m², Praha
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 116 m²
Pronájem skladu 2 500 m², Praha
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 500 m²
Pronájem skladu 6 000 m², Praha 5
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 000 m²
Pronájem kanceláře 924 m², Praha 13
15,90 EUR za m²/měsíc
(191 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
924 m²
Pronájem kanceláře 473 m², Praha 13
15,90 EUR za m²/měsíc
(191 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
473 m²
Pronájem kanceláře 196 m², Praha 13
15,90 EUR za m²/měsíc
(191 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
196 m²
Prodej obchodního prostoru 54 m², Praha 3
1 999 999 Kč
(37 037 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
54 m²
Pronájem restaurace 105 m², Praha 4
75 000 Kč za měsíc
(8 571 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
105 m²
Pronájem obchodního prostoru 91 m², Praha 6, Dejvice
33 210 Kč za měsíc
(4 379 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
91 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Praha - Bohnice
9 221 623 Kč
(124 617 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
33
34
35
36
37