Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 25 m², Praha 7, Holešovice
9 000 Kč za měsíc
(4 320 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem obchodního prostoru 467 m², Praha - Kobylisy
150 000 Kč za měsíc
(3 854 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
467 m²
Pronájem restaurace 467 m², Praha - Kobylisy
150 000 Kč za měsíc
(3 854 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
467 m²
Prodej kanceláře 616 m², Praha - Nusle
48 990 000 Kč
(79 529 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
616 m²
Pronájem kanceláře 1 106 m², Praha 9
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 106 m²
Pronájem kanceláře 839 m², Praha 9
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
839 m²
Pronájem kanceláře 2 260 m², Praha 9
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
2 260 m²
Pronájem kanceláře 773 m², Praha 9
14,50 EUR za m²/měsíc
(174 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
773 m²
Pronájem kanceláře 1 050 m², Praha 7
15,50 EUR za m²/měsíc
(186 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 050 m²
Pronájem kanceláře 2 124 m², Praha 7
15,50 EUR za m²/měsíc
(186 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
2 124 m²
24
25
26
27
28