Počet inzerátů
80
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 51 m², Ostružná - Ramzová
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
51 m²
Prodej apartmánu 54 m², Vítkovice
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
54 m²
Prodej apartmánu 190 m², Jevišovka
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
190 m²
Prodej apartmánu 80 m², Dolní Morava
4 740 000 Kč
(59 250 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
80 m²
Prodej apartmánu 285 m², Strachotín
9 900 000 Kč
(34 737 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
285 m²
Prodej apartmánu 92 m², Bedřichov
13 990 000 Kč
(152 065 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
92 m²
Prodej apartmánu 60 m², Bedřichov
8 990 000 Kč
(149 833 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
60 m²
Prodej apartmánu 60 m², Strážné
8 990 000 Kč
(149 833 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
60 m²
Prodej apartmánu 80 m², Strážné
12 490 000 Kč
(156 125 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
80 m²
Prodej apartmánu 94 m², Strážné
14 990 000 Kč
(159 468 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
94 m²
3
4
5
6
7