Počet inzerátů
80
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 28 m², Dolní Morava
1 999 000 Kč
(71 393 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
28 m²
Prodej apartmánu 45 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
5 898 331 Kč
(131 074 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
45 m²
Prodej apartmánu 59 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
7 903 874 Kč
(133 964 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
59 m²
Prodej apartmánu 45 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
3 614 064 Kč
(80 313 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
45 m²
Prodej apartmánu 41 m², Dolní Morava
3 040 000 Kč
(74 146 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej apartmánu 41 m², Dolní Morava
3 145 000 Kč
(76 707 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej apartmánu 90 m², Praha - Černý Most
14 490 000 Kč
(161 000 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
90 m²
Prodej apartmánu 80 m², Horní Stropnice
15 496 000 Kč
(193 700 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
80 m²
Prodej apartmánu 72 m², Hlohovec
6 500 000 Kč
(90 278 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
72 m²
Prodej apartmánu 38 m², Ostružná - Ramzová
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
38 m²
2
3
4
5
6