Počet inzerátů
283
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 900 000 Kč
(173 684 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 200 000 Kč
(196 774 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
5 844 825 Kč
(114 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
5 514 075 Kč
(106 040 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
6 800 000 Kč
(121 429 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Vršovice
12 000 000 Kč
(226 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Maloměřice
9 289 500 Kč
(189 582 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Husovice
6 993 000 Kč
(148 787 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Husovice
7 619 000 Kč
(162 106 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
4
5
6
7
8