Počet inzerátů
283
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 300 000 Kč
(108 955 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 430 000 Kč
(110 896 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 400 000 Kč
(110 448 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov
10 217 446 Kč
(179 253 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
9 050 000 Kč
(181 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Nehvizdy
8 049 000 Kč
(146 345 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Nehvizdy
7 949 000 Kč
(144 527 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
9 710 000 Kč
(194 200 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 540 000 Kč
(174 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 410 000 Kč
(171 633 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
11
12
13
14
15