Počet inzerátů
119
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 103 m², Brno
4 000 000 Kč
(38 835 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
103 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 133 m², Brno - Staré Brno
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 133 m²
Prodej komerční nemovitosti 250 m², Beroun-Město
13 490 000 Kč
(53 960 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
250 m²
Prodej komerční nemovitosti 7 353 m², Prostějov
100 000 000 Kč
(13 600 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
7 353 m²
Prodej komerční nemovitosti 5 m², Praha - Žižkov
280 000 Kč
(56 000 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
5 m²
Prodej komerční nemovitosti 700 m², Krnsko
5 990 000 Kč
(8 557 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
700 m²
Prodej komerční nemovitosti 105 m², Nové Dvory
4 980 000 Kč
(47 429 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
105 m²
Prodej komerční nemovitosti 270 m², Český Krumlov
16 190 000 Kč
(59 963 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
270 m²
Prodej komerční nemovitosti 436 m², Třebechovice pod Orebem
14 895 000 Kč
(34 163 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
436 m²
Prodej komerční nemovitosti 80 m², Klášterní Skalice
2 421 000 Kč
(30 263 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
80 m²
1
2
3
4
5