Počet inzerátů
109
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej skladu 22 m², Náchod
21 492 200 Kč
(976 918 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
22 m²
Prodej skladu 135 m², Březová nad Svitavou
690 000 Kč
(5 111 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
135 m²
Prodej skladu 142 m², Bruntál
2 315 000 Kč
(16 303 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
142 m²
Prodej skladu 3 394 m², Zlín - Malenovice
79 990 000 Kč
(23 568 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
3 394 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
9 495 000 Kč
(35 966 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
264 m²
Prodej skladu 1 271 m², Lanžhot
5 999 999 Kč
(4 721 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 271 m²
Prodej skladu 1 400 m², Domoušice
3 300 000 Kč
(2 357 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 400 m²
Prodej skladu 4 500 m², Hořovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 500 m²
Prodej skladu 28 m², Brno - Zábrdovice
900 000 Kč
(32 143 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
28 m²
Prodej skladu 605 m², Brno - Bosonohy
info v RK
Typ
sklady
Plocha
605 m²
1
2
3
4
5