Počet inzerátů
90
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 57 m², Karlovy Vary
2 749 000 Kč
(48 228 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
57 m²
Prodej kanceláře 716 m², Opava - Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
716 m²
Prodej kanceláře 205 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11 900 000 Kč
(58 049 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
205 m²
Prodej kanceláře 144 m², Český Těšín
2 200 000 Kč
(15 278 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
144 m²
Prodej kanceláře 265 m², Brno - Žabovřesky
22 500 000 Kč
(84 906 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
265 m²
Prodej kanceláře 43 m², Holice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
43 m²
Prodej kanceláře 25 m², Holice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Prodej kanceláře 460 m², Bohumín
7 999 999 Kč
(17 391 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
460 m²
Prodej kanceláře 873 m², Mladá Boleslav II
38 000 000 Kč
(43 528 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
873 m²
Prodej kanceláře 70 m², Brno - Zábrdovice
5 250 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
70 m²
1
2
3
4
5