Počet inzerátů
91
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 440 m², Děčín
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
440 m²
Prodej kanceláře 191 m², Bystřice pod Hostýnem
5 900 000 Kč
(30 890 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
191 m²
Prodej kanceláře 1 800 m², Mladá Boleslav IV
68 250 500 Kč
(37 917 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
1 800 m²
Prodej kanceláře 850 m², Děčín I-Děčín
19 400 000 Kč
(22 824 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
850 m²
Prodej kanceláře 35 m², Olomouc
1 411 000 Kč
(40 314 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
35 m²
Prodej kanceláře 80 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
3 990 000 Kč
(49 875 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
80 m²
Prodej kanceláře 45 m², Praha - Košíře
3 999 000 Kč
(88 867 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
45 m²
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
6 988 500 Kč
(95 733 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
7 585 000 Kč
(96 013 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
79 m²
Prodej kanceláře 290 m², Hradec Králové
17 000 000 Kč
(58 621 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
290 m²
1
2
3
4
5