Blog

Nemovitosti realitní kanceláře Trigema, a.s.

Trigema, a.s.
Trigema, a.s.
+420 227 355 211
netolicky@trigema.cz
 
Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky

Počet inzerátů 62

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

12 100 000 Kč (257 447 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha

10 990 000 Kč (255 581 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 43 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

11 580 000 Kč (246 383 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha

10 580 000 Kč (251 905 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 42 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov

9 260 000 Kč (237 436 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 39 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov

34 310 000 Kč (241 620 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 142 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov

13 040 000 Kč (224 828 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha

8 730 000 Kč (174 600 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 50 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha

12 880 000 Kč (189 412 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha

9 010 000 Kč (183 878 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 49 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt