Blog
Nemovitosti realitní kanceláře PATREAL s.r.o.
PATREAL s.r.o.
+420 608 764 164
patreal@patreal.cz
Riegrova 1378/1
Brno - Královo Pole
Počet inzerátů
85
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
8 094 000 Kč
(110 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
8 720 000 Kč
(117 838 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 183 m², Brno - Žebětín
8 850 000 Kč
(48 361 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
183 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 300 000 Kč
(108 955 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
7 320 000 Kč
(107 647 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Brno - Žebětín
9 750 000 Kč
(116 071 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
Prodej bytu 4+kk 115 m², Brno - Žebětín
15 120 000 Kč
(131 478 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
115 m²
1
2
3
4
5