Blog
Nemovitosti realitní kanceláře metr2 reality s.r.o.
metr2 reality s.r.o.
+420 724 731 324
info@metr2reality.cz
Litovelská 1340/2c
Olomouc - Nová Ulice
Počet inzerátů
56
Kancelář
metr2 reality s.r.o.
Od nejdražšího
Pronájem bytu 1+kk 41 m², Olomouc - Holice
12 750 Kč za měsíc
(3 732 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 330 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
12 490 000 Kč
(37 848 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
330 m²
Prodej stavebního pozemku 713 m², Staré Město
3 099 000 Kč
(4 346 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
713 m²
Pronájem výrobního prostoru 250 m², Přáslavice
35 000 Kč za měsíc
(1 680 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
250 m²
Prodej stavebního pozemku 1 080 m², Štarnov
3 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 080 m²
Prodej stavebního pozemku 1 081 m², Štarnov
3 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 081 m²
Prodej stavebního pozemku 1 081 m², Štarnov
3 700 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 081 m²
Developerský projekt, Staré Město
od 3 099 000 Kč
(od 4 346 Kč za m²)
Pronájem kanceláře 162 m², Litovel
19 500 Kč za měsíc
(1 444 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
162 m²
Prodej stavebního pozemku 886 m², Staré Město
3 499 000 Kč
(3 949 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
886 m²
1
2
3
4
5