Ing. Vladimír Hnát
+420 602 501 012
vladimir.hnat@realspektrum.cz
REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno
+420 602 156 823
rs@realspektrum.cz
Počet inzerátů
26
Makléř
Ing. Vladimír Hnát (REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno)
Od nejdražšího
Pronájem skladu 644 m², Lelekovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
644 m²
Pronájem výrobního prostoru 1 320 m², Břeclav
900 Kč za m²/rok
Typ
výroba
Plocha
1 320 m²
Pronájem výrobního prostoru 3 454 m², Kuřim
info v RK
Typ
výroba
Plocha
3 454 m²
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Malešovice
31 000 000 Kč
(5 167 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
6 000 m²
Pronájem kanceláře 301 m², Brno - Trnitá
1 500 Kč za m²/rok
Typ
kanceláře
Plocha
301 m²
Prodej výrobního prostoru 628 m², Mikulovice
rezervováno
Typ
výroba
Plocha
628 m²
1
2
3